Save to shopping list
Create a new shopping list
Bebilon Profutura 4 Duobiotik 800 g

Bebilon Profutura 4 Duobiotik 800 g

  • Bebilon Profutura 4 Duobiotik 800 g
66,05 ZŁ
/ szt. gross
Size
Express checkout1-Click(without registration)
14 days for easy returns
Safe shopping

Save by buying more

Ponieważ rozumiemy, jak ważna jest dla Ciebie pewność, że Twoje dziecko otrzymuje wysokiej jakości dietę, oferujemy teraz formułę zawierającą mleko Bebilon Profutura DuoBiotik 4. Wychodząc naprzeciw potrzebom dzieci, które mają już ponad 2 lata, Bebilon postanowił starannie dobrać składniki, aby zaspokoić te potrzeby, które stale się zmieniają i rosną. Produkt ten jest przeznaczony specjalnie dla dzieci, które ukończyły już 2 rok życia.

Może być stosowany zarówno jako posiłek typu all-in-one, jak i jako płynny posiłek, który można przygotować na wiele sposobów. Produkt jest również świetny do przygotowania takich potraw jak:

  • pysznych kleików,
  • owsianek,
  • kaszek i innych przysmaków.

W tej formule znajdziesz unikalną kompozycję oligosacharydów GOS/FOS, które występują w mleku matki, unikalną kompozycję pochodzącą z DuoBiotik. Oprócz unikalnej kompozycji oligosacharydów GOS/FOS, formuła ta zawiera również kwasy tłuszczowe omega-3, które są niezbędne dla rozwoju dziecka. Co więcej, wszystkim tym składnikom odżywczym towarzyszą witaminy i minerały, takie jak cynk, jod, żelazo, a także witaminy A, C i D.

Można powiedzieć, że wszystkie one odgrywają ważną rolę w zapewnieniu prawidłowego funkcjonowania organizmu dziecka, zapewniając opiekę na każdym etapie jego rozwoju.

Wielu rodziców, a także pediatrów i neonatologów docenia markę Bebilon, ponieważ oferuje ona niezwykle starannie dobrane składniki w każdym oferowanym przez nich produkcie. Produkty te są tworzone w celu zapewnienia zdrowia i rozwoju niemowląt od pierwszych miesięcy życia. Oferują również mleka następne dla niemowląt, a także produkty na bazie mleka, które zapewniają rozwój niemowląt.

Produkt charakteryzuje się unikalną formułą Premium+, która zawiera:

  • wysoki (w stosunku do mlek modyfikowanych Nutricia) poziom oligosacharydów mleka kobiecego,
  • unikalną kompozycję oligosacharydów GOS/FOS, odwzorowującą kompozycję oligosacharydów mleka matki,
  • specjalnie dobrany profil kwasów tłuszczowych,
  • dodatek witamin i minerałów w odpowiednich proporcjach.
Brand
Symbol
8718117612567
Producer code
8718117612567
Pojemność
800g
Rodzaj opakowania
Puszka
Producent
Nutricia Polska Sp. z o.o.
Zestaw
NIE
Do you need help? Do you have any questions?Ask a question and we'll respond promptly, publishing the most interesting questions and answers for others.
Ask a question
If this description is not sufficient, please send us a question to this product. We will reply as soon as possible. Data is processed in accordance with privacy policy. By submitting data, you accept privacy policy provisions.
Write your opinion
Your opinion:
5/5
Add your own product photo:
pixel